Franczyza - Sushi Royal
ZAMÓW ONLINE

Otwórz swoją restaurację Sushi Royal

zarabiaj z nami

tel 885 939 315
franchising@royalsushi.pl

Royal Sushi  to jedyna  w Polsce marka która oferuje swoim franczyzobiorcom TRZY FORMATY  restauracyjne do wyboru w zależności od celu jaki chce osiągnąć nasz partner. 
Każdy z tych formatów przedstawiamy poniżej w krótkim opisie a o szczegółach rozmawiamy z Państwem podczas spotkania face to face .
 
Nasza dewiza jest to aby przekazać naszemu partnerowi pełna wiedzę jak poprowadzić własny biznes a także oddać mu gotowa w pełni przygotowana  do przyjęci gości naszą restauracje która zdolność aby obsłużyć każde zamówienie cateringowe w szerokim tego słowa znaczeniu i wyspecjalizowaną  w realizacji dowozów zestawów do domów naszych klientów . 

Royal Sushi korzysta z zaawansowanych rozwiązan technologicznych które pozwalają zarządzać:

Royal Sushi jest partnerem handlowym uznanych dostawców surowców do produkcji sushi i zapewnia ceny ponizej cen obowiązujących na rynku .
 
Royal Sushi zapewnia takze szkolenia personelu na najwyższym poziomie . 

Wybierz jeden z formatów gastronomicznych sushi marki Royal Sushi

BISTRO ROYAL SUSHI

To lokal o charakterystyce lokalu typu Bistro o średniej wielkości w kolorystyce czarno / amarantowym z dominującym elementem drzewa kwitnącej wiśni symbolizującym Japonię jako  kraj jego pochodzenia. Centralnym meblem jest bar który  obsługuje siedzących przy nim  gości. Ilość stolików jest ograniczona do  około 3-4 stolików. Bistro Royal Sushi w swoim założeniu ma posiadać zdolność do szybkiej barowej obsługi gości i w największej mierze realizować zamówienia dowozowe. Bistro jest w pełni wyposażone posiada wszystkie wymagane pozwolenia i gotowy do natychmiastowego przyjęcia klientów.
 

Projekt poglądowy Bistro Sushi Royal

RESTAURACJA ROYAL SUSHI

 to lokal o charakterystyce lokalu typu RESTAURACJA o dużej powierzchni w którym tak samo ważne miejsca zajmuje bar jak i cała strefa stolikowa. Ten lokal w takiej samej mierze posiada zdolność do szybkiej obsługi gości stolikowych  , organizacji regentów i ich obsługi jak również obsługi zamówień dowozowych. 
 
Lokal jak wszystkie w naszej sieci utrzymane są w kolorystyce czarno – amarantowej z dominującym elementem drzewa kwitnącej wiśni symbolizującym Japonię jako kraj jej pochodzenia. 
Restauracja jest w pełni wyposażona posiada wszystkie konieczne pozwolenia i gotowa do natychmiastowej  obsługi gości. 

Projekt poglądowy Restauracji Sushi Royal

PORT ROYAL SUSHI

Duża nowoczesna wyspa o powierzchni około 24 m2 w kolorystyce dębu i czerni z dominującym elementem drzewa kwitnącej wiśni symbolizującym Japonię jako kraj jej pochodzenia. 
Z uwagi na swoje położenie i preferencje klientów robiących zakupy w Galeriach handlowych.
 
Port został wyposażony w sprzęt umożliwiający oprócz produkcji i sprzedaży sushi  sprzedaż takich produktów jak lody , desery, kawa, koktajle, soki świeżo wyciskane. Każdy Port aby umożliwić klientom konsumpcje na miejscu posiada własny składający się z kilku lub kilkunastu stolików food court. Nasze porty ustawiamy tylko w należących do kategorii premium  Galeriach Handlowych. 
 

Projekt poglądowy Port Sushi Royal

Korzyści ze współpracy z nami

7 KROKÓW

DO WŁASNEGO PORTU SUSHI ROYAL

WYPEŁNIASZ ANKIETĘ

UMAWIAMY SIĘ NA SPOTKANIE

PODPISUJEMY ROCZNĄ UMOWĘ FRANCZYZOWĄ

WSPÓLNIE WYBIERAMY LOKALIZACJĘ

MY ZAŁATWIAMY WSZYSTKIE FORMALNOŚCI, ŁĄCZNIE Z WYPOSAŻENIEM BARU

POMAGAMY W ZATRUDNIENIU PRACOWNIKÓW

WIELKIE OTWARCIE TWOJEGO BARU SUSHI ROYAL!

Otwórz swoją restaurację Sushi Royal

Port – perfekcyjnie skrojony, ekskluzywny,  zaprojektowany z wyczuciem stylu, wykonany z wysokiej jakości materiałów mebel,  który uzyskał bardzo duże uznanie w oczach Zarządów Galerii Handlowych w Polsce.

Kompletne wyposażenie portu potrzebne do produkcji sushi na miejscu bez żadnych ograniczeń.

Produkt, który jest wynikiem pracy najlepszych znawców kuchni japońskiej , dzięki czemu cieszy się ogromnym uznaniem Naszych klientów. Oparty na wyśmienitym zrecepturowaniu i  doskonałym zgramaturowaniu. W naszej ofercie handlowej oprócz klasyków sushi znajdują się takie pozycje jak sushi na słodko w białej czekoladzie z mango czy sushi z mięsem rekina. 

Nasze rzeczowe podejście do partnerów handlowych i wsparcie owocują klasycznym modelem WIN – WIN,  w którym  obie strony wspólnie zyskują. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą. 

Partnerem reprezentującym Nas w negocjacjach z Zarządami Galerii Handlowych jest Cushman & Wakefield Polska Sp.z o.o.

WYPEŁNIJ
FORMULARZ

TO TWÓJ PIERWSZY KROK DO SUKCESU!