Franczyza - Sushi Royal
ZAMÓW ONLINE

Franczyza

NAJLEPSZA OFERTA FRANCZYZOWA

RESTURACJI SUSHI POD KLUCZ

"ROYAL SUSHI” to jedyna w Polsce restauaracja SUSHI pod klucz. Nasza dewizą jest to, aby przekazać pełną wiedzę jak poprowadzić własny biznes i oddać naszemu partnerowi gotową w pełni przygotowana restaurację, która daje możliwość obsługi Gościa na miejscu, ale także wyposażona w taki sposób aby wyjść naprzeciw obowiązującym trendom i umożliwić swiadczenie usług cateringowych w szerokim tego słowa znaczeniu.

Doświadczenie nie jest konieczne - zapewniamy pełne szkolenie, zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Dostarczamy również wsparcie marketingowe.

LOKALIZACJE

ROYAL SUSHI TO OBECNIE DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ FRANCZYZA W POLSCE. OFERUJEMY BIZNES W SEGMENCIE GASTRONOMICZNYM, KTÓRY NOTUJE ROK DO ROKU BARDZO DUŻE WZROSTY SPRZEDAŻY PONAD 200%
Mamy do dyspozycji naszych klientów dwa formaty restauracyjne.

Lokal streetowy który ma powierzchnie od 50 do 100 m2 . W lokalu znajduje się strefa obsługi klienta czyli strefa stolikowa a także bar oraz wyposażone zaplecze kuchenne.

Restauracja zlokalizowana w galerii handlowej na wyspie posiadająca własna strefę stolikowa z w pełni wyposażona kuchnia. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku i współpracy z największymi w Polsce galeriami handlowymi i sieciami handlowymi w całej Polsce jesteśmy w stanie naszym Franczyzobiorcom zapewnić atrakcyjną lokalizację, która jest kluczowym czynnikiem sukcesu.

Skład naszego konceptu:

Port – perfekcyjnie skrojony, ekskluzywny,  zaprojektowany z wyczuciem stylu, wykonany z wysokiej jakości materiałów mebel,  który uzyskał bardzo duże uznanie w oczach Zarządów Galerii Handlowych w Polsce.

Kompletne wyposażenie portu potrzebne do produkcji sushi na miejscu bez żadnych ograniczeń.

Produkt, który jest wynikiem pracy najlepszych znawców kuchni japońskiej , dzięki czemu cieszy się ogromnym uznaniem Naszych klientów. Oparty na wyśmienitym zrecepturowaniu i  doskonałym zgramaturowaniu. W naszej ofercie handlowej oprócz klasyków sushi znajdują się takie pozycje jak sushi na słodko w białej czekoladzie z mango czy sushi z mięsem rekina. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów, port został doposażony w sprzęt umożliwiający sprzedaż takich produktów jak: zupy kuchni japońskiej oraz lody, desery, kawa, herbata, koktajle, soki świeżo wyciskane i aby umożliwić konsumpcję na miejscu każdy z portów posiada własny składający się od kilku do kilkudziesięciu miejsc siedzących foodcourt. Nasze porty ustawiamy tylko w należących do kategorii Premium Galeriach Handlowych na terenie całej Polski.  Partnerzy nabywają u Nas porty kompletnie wyposażone z katalogiem produktów , listą dostawców, wyszkolonym personelem i z wszystkimi wymaganymi obowiązującymi w Polsce prawem pozwoleniami.

Nasze rzeczowe podejście do partnerów handlowych i wsparcie owocują klasycznym modelem WIN – WIN,  w którym  obie strony wspólnie zyskują. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą. 

Partnerem reprezentującym Nas w negocjacjach z Zarządami Galerii Handlowych jest Cushman & Wakefield Polska Sp.z o.o.

7 KROKÓW

DO WŁASNEGO PORTU SUSHI ROYAL


1. Wypełniasz Ankietę


2. Umawiamy się na spotkanie


3. Podpisujemy roczną umowę franczyzową


4. Wspólnie wybieramy lokalizację


5. My załatwiamy wszystkie formalności, łącznie z wyposażeniem baru


6. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników


7. Wielkie otwarcie Twojego BARU SUSHI ROYAL!

MODELE WSPÓŁPRACY

NASI FRANCZYZOBIORCY MOGĄ WYBRAĆ POMIĘDZY DWOMA MODELAMI WSPÓŁPRACY

NOWY PORT OD PODSTAW

OPŁATA LICENCYJNA: 20.000 zł netto.
BIEŻĄCA MIESIĘCZNA OPŁATA FRANCZYZOWA: 6,00% netto od obrotów.
OPŁATA REKLAMOWA: 2,00% netto miesięcznie od obrotów.
PAKIET FRANCZYZOWY OBEJMUJE:
 • znak towarowy (markę),
 • know-how jak prowadzić działalność,
 • podręcznik operacyjny, określający procedury, standardy prowadzenia działalności.
 • ZAKUP ISTNIEJĄCEGO BARU

  INDYWIDUALNA WYCENA – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

  WYPEŁNIJ FORMULARZ

  TO TWÓJ PIERWSZY KROK DO SUKCESU!

  Napisz do nas!