NASZE WYSPY - Sushi Royal
ZAMÓW ONLINE

NASZE WYSPY

SUSHI ANNOPOL SUSHI URSUS

Stwierdziliśmy, że chcielibyśmy poznać Was bliżej nie tylko z naszymi restauracjami, ale również  z wyspami.

Co to takiego wyspy Sushi Royal?

To stoiska, które znajdziecie w naszych galeriach na Ursusie -> Factory Ursus Sushi Royal, plac Czerwca 1976 Roku 6 oraz na Annopolu -> Factory Annopol, Annopol 2.

Są to miejsca, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Zobaczcie jak często zakupy w galeriach stają się męczące już po pierwszej godzinie. Zazwyczaj wydaje nam się, że jedziemy tam się zrelaksować, uzupełnić garderobę o najnowsze dodatki, a rzeczywistość staje się inna. Nie raz wychodzimy zmęczeni, jak po przebiegnięciu niemałego maratonu.
Dlatego Sushi Royal przychodzi z pomocą! Co może być bardziej odprężającego niż przerwa na sushi? Chyba nic. Dajemy Ci wybór, możesz przysiąść na chwilę i rozkoszować się momentem jedzenia Twoich ulubionych rolek pokrojonych w krążki lub możesz wziąć całą rolkę ze sobą i usiąść czy to na powietrzu czy nie przerywając szału zakupowego i choć przez chwilę oddać się rozkoszy smaku. 

Wszystkie produkty są tak samo świeże jak te, z których kręcimy dla Was sushi w naszych restauracjach na Ursynowie, Woli czy Białołęce. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz starannego wykonania.
Sushi Royal powstało po to, byśmy mogli zarażać Was miłością do kuchni japońskiej, każdym, nawet najprostszym produktem. 

Wysyłamy moc energii na kolejne dni!
Ekipa Sushi Royal 

Sushi Royal Ursus -> Factory Ursus Sushi Royal, plac Czerwca 1976 Roku 6 

Sushi Royal Annopol -> Factory Annopol, Annopol 2

Leave a comment