O Nas - Sushi Royal
ZAMÓW ONLINE

O Nas

sushi białołęka fuotmaki

Restauracja Sushi Royal

kręcimy sushi z miłością!

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych sieci restauracji sushi w Polsce. Sukcesywnie funkcjonujemy na rynku od ponad 6 lat i stale poszerzamy geografię działalności. W ciągu tego czasu otworzyliśmy nasze restauracje w Warszawie  oraz  innych lokalizacjach, między innymi we Wrocławiu, Olsztynie i Sosnowcu.

Brand- szef Sushi Royal tworzy unikalne dania kuchni japońskiej, biorąc pod uwagę preferencje smakowe naszych drogich gości, a także kierując się światowymi trendami branży gastronomicznej w Japonii i na całym świecie.

Oferujemy smak, który zadowoli nawet najwybredniejsze podniebienie kulinarne. Dajemy
naszym klientom nieograniczoną przestrzeń do wyboru, w jaki sposób delektować się sushi, przygotowanymi przez naszych sushi – masterów. Czy to będzie posiłek w jednej z naszych pięknie urządzonych restauracji, szybka przekąska podczas zakupów w centrum handlowym, czy wieczór na wygodnej sofie w domu w gronie najbliższych. W Sushi Royal można dokonać zakupu w każdy wygodny dla klienta sposób: zamawiając sushi w lokalu, na wynos lub z dostawą, korzystając z naszej strony internetowej i aplikacji dostawczych.

Co nas wyróżnia

Jakość surowców

Dostawy do naszych restauracji odbywają się codziennie, a każdy z surowców jest kontrolowany pod względem jakości. Pozwala to na zapewnienie wyjątkowej świeżośći przygotowywanych przez nas sushi.

Najwyższy poziom profesjonalizmu sushi masterów

Wszyscy pracownicy Sushi Royal to prawdziwi profesjonaliści i fani swojego rzemiosła. Sekret smaku naszych sushi leży w gruntownym opracowaniu receptury, ścisłym przestrzeganiu technologii kręcenia rolek i dbaniu o surowcy najwyższej jakości.

Najwyższy poziom obsługi klienta

Nasze restauracje słyną z przytulnej atmosferą i szacunku do swoich gości. Zapewniamy nie tylko wykwintne sushi, ale również najwyższy poziom komfortu naszych klientów. Oprócz tego, wiele barów sushi znajduje się w centrach handlowych, dzięki czemu przerwa między zakupami może być naprawdę smaczną i zdrową.

Dostawa na wszystkie możliwe sposoby

Nasi klienci zawsze mają możliwość złożenia zamówienia przez telefon, za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji dostawczej lub odebrać je samodzielnie w dogodnym dla ciebie czasie